• Wakacje maluszków :)

•        To było ostatnich kilka dni wspólnej nauki i zabawy przed wakacjami. Pragniemy w tym miejscu podziękować Państwu za zaangażowanie i pomoc w realizacji procesu dydaktycznego w sytuacji, której nikt się nie spodziewał i na którą nie mieliśmy wpływu.

W minionych dniach omawianą tematyką były wakacyjne podróże i pożegnanie przedszkola. Poprzez zabawy starano się wyposażać dzieci w wiedzę o bezpieczeństwie w trakcie letniego wypoczynku i zabaw, a także zapoznać dzieci z numerami alarmowymi. Kochane dzieci dziękujemy Wam za to, że z pomocą Rodziców tak ciężko pracowaliście przez ostatnie, trudne miesiące i za przepiękne Wasze prace smiley

• Wakacje starszaków :)

•        Dziękuję Rodzicom za współpracę a Dzieciom za wykonywanie pięknych prac. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, za wyrozumiałość i pomoc w tym trudnym czasie smiley

W ubiegłych tygodniach omawianą tematyką był temat lata „Wakacyjne podróże oraz pożegnania nadszedł czas”. Dzieci zapoznały się z miejscami, które warto zobaczyć latem, jakimi środkami lokomocji można się poruszać oraz doskonaliły umiejętności m.in. przeliczania, głoskowania, czytania, rozwijały sprawności ruchowe i manualne. W czasie przedwakacyjnym nie mogło zabraknąć tematyki związanej z bezpieczeństwem. Dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznych zachowań podczas wakacji oraz przypomniały sobie numery alarmowe.