• Bądźmy zdrowi - maluchy

•        Tematyką omawianą w minionym tygodniu były treści z zakresu „Dbania o nasze zdrowie”. Przedszkolaki poznawały zdrowy styl życia, poszerzały wiedzę na temat „witaminek”. Kształtowały potrzebę „świadomego” dbania o czystość, a także zapoznały się ze skutkami nieprzestrzegania higieny.

Poznały również naturalne zabawy badawcze oraz wykorzystywanie figur geometrycznych w ćwiczeniach matematycznych.

• Mój region i moja miejscowość - starszacy

•        W tym tygodniu omawiana tematyka dotyczyła „Mojego regionu i mojej miejscowości”. Dzieci utrwaliły wiadomości dotyczące symboli narodowych, tańców ludowych, legend oraz bliżej poznały swój region. Również doskonaliły wiele innych sprawności: manualnych, ruchowych, rozwijały słuch, mowę oraz doskonaliły sprawności przeliczania, klasyfikowania i głoskowania.